اجرای پارتیشن های دوجداره تا سقف

اجرای پارتیشن های دوجداره تا سقف , اینفو پارتیشن : در اجرا و طرح ریزی پارتیشن برای محیط مد نظرمان همیشه این سوال در ذهمنان بوده و هست که چه نوع پارتیشنی مناسب با محیط مورد نظر ما است ؟ برای پاسخ دادن به سوالی که مطرح شد باید ابتدا ابعاد و اندازه ی محیط , نوع پارتیشن , تقسیم بندی فضا و محل نصب و قرارگرفتن پارتیشن را در نظر داشته باشیم .

اجرای پارتیشن های دوجداره تا سقف

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع پارتیشن وارد لینک زیر شده و با ما تماس بگیرید : قیمت پارتیشن

اجرای پارتیشن های دوجداره تا سقف

با توجه به درخواست مشتری و کارفرما این نوع از پارتیشن ها با توجه به کاربرد و مزیتی که دارند تا سقف کامل اجرا می شوند . از مهمترین کاربردهای ااین دسته از پارتیشن ها که آن را از دیگر پارتیشن ها متمایز کرده است عایق بودن در برابر صدا و اصوات آزار دهنده است . به به کارگیری این نوع از پارتیشن ها می توان فضا را عایق از صدا کرد و کارمندان محیطی آرام را در فضای کاری خود تجربه کنند .

چون این نوع از پارتیشن از مخلوط دو پارتیشن دوجداره و اداری است , سبب شده است که زیبایی چند برابر بیشتری را داشته باشد . از لحاظ مقاومت و استحکام این دسته از پارتیشن ها مقاومت بالاتری در برابر انواع تکان های شدید دارند . چون عایق صدا هستند و از فضای آرامی برخوردارند عموما از این نوع پارتیشن ها در اتاق های کنفرانس , جلسات خصوصی و عمومی , گفتمان های مدیریتی و … استفاده می شود . زیرا این نوع از کارها به محیطی آرام نیاز دارند .

به علت اینکه در این پارتیشن ها پرده کرکره استفاده شده محیط های داخلی را می توان تحت کنترل خود در آورد . و در صورت امکان و نیاز می توان آن را به صورت کامل پوشاند . و صدا را نیز در این صورت در حدود تقریبی ۷۰ درصد کم کرد . این محصول پارتیشن جز بهترین محصولات شناخته شده در بین پارتیشن ها برای کارفرمایان و مدیران است که از آن استفاده می کنند .

پارتیشن های دوجداره عمودی استاندارد

برای اجرای پارتیشن های دوجداره تا سقف از این نوع پارتیشن معمولا در فضاهای تجاری و اداری استفاده می شود که زیبایی خارق العاده ای را به محیط می بخشند . و در ضمن آن محیط هایی که به جداسازی بخش ها از یکدگیر نیاز دارند این دسته از پارتیشن می تواند بهترین گزینه ی انتخابی آن ها باشد . همانگونه که قبلا خاطر نشان کردیم پارتیشن دوجداره عمودی استاندارد عایق صدا است و نقش اصلی در عایق بندی صدا را دارد . این نوع از پارتیشن ها به تهویه هوا نیاز مبرم دارند و باید برای هر بخش و اتاقی به صورت جداگانه اجرا شود .

مجموعه شرکت پارتیشن اینفو آماده ی قبول سفارشات شما مشتریان عزیز از انواع پارتیشن , پارتیشن دوجداره , پارتیشن اداری و … است . برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول انتخابی خود با ما تماس بگیرید .

می توانید تجربه کنید :


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *