بهبود شرایط کاری با استفاده از پارتیشن اداری و دوجداره

بهبود شرایط کاری با استفاده از پارتیشن اداری و دوجداره : معمولا در اکثر ادارات و سازمان ها سعی کرده اند پارتیشن ها را حذف کنند به این دلیل که کارمندان بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند یعنی به جای پارتیشن بندی از طرحی استفاده کنند که به آن طبقه باز گفته می شود که در آن تمامی کارکنان یک بخش اداری از یکدگیر جدا نیستند . این کار بیشتر به این دلیل انجام شد که بیشتر شرکت ها در سرمایه و پول خود صرفه جویی کند . البته برای پارتیشن بندی نکردن اداره و یا شرکت خود دلایل زیادی وجود دارد که در همه یافراد با یکدیگر فرق دارد .

به گزارش پست jena mcgergor در واشنگتن بنابر تحقیقات انجام گرفته و تجربه ثابت شده در رابطه با بهبود شرایط کاری با استفاده از پارتیشن اداری و دوجداره ، اگر افراد در جاهای بزرگتر مشغول کار شوند به تقلب کردن تمایل بیشتری دارند . علاوه بر همه ی این ها یک نظریه ی دیگر نیز این را به اثبات می رساند که اگر افراد در فضای بزرگ مشغول به کار باشد در او نوعی حس قدرت جویانه وجود  دارد به این طریق که با خیال راحت می تواند به صندلی خود تکیه داده و ساعت ها بدون اینکه کار کند خود را با چیزهای دیگر مشغول نماید . اگر فردی در او حس قدرت جویانه به وجود بیاید باعث می شود صداقت کاری خود را از دست بدهد .

بهبود شرایط کاری با استفاده از پارتیشن اداری و دوجداره

مسلم است که با پارتیشن اداری فضا نمی توان از چنین امکانات و جای بزرگی بهره برد و فرد بیشتر حواسش متمرکز به کارش می شود . البته نظر مشاوران برخلاف پارتیشن ها است و این گونه خطاب می کنند که با اینکه پارتیشن ها عالی و ایده ال هستند ولی باعث جدا شدن افراد از یکدیگر می شود که باعث می شود با هم دیگر تعامل کاری کمتری داشته باشند .

بهبود شرایط کاری با استفاده از پارتیشن اداری و دوجداره

راجب بهره وری روی کارکنان یک بخش , فرهنگ های شرکت , فضاهای کاری و رضایت کارمندان و مراجعه کنندگان به آن بخش ها مطالعات و تحقیقات زیادی انجام گرفته که نظریه هیچ کدام از آن ها به صورت حتم قطعی نبوده ونیست . به همین علت سوالی که در اینجا پیش می آید این است که آیا شرکت ها باید دارای پارتیشن دوجداره و اداری باشند یا خیر ؟

اصلی ترین مسئله ای که در اینجا باید به آن توجه کرد و آن را انجام داد این است که در وهله ی اول به چیزی اهمیت بدهند که برای آن شرکت مهم و جز اولویت اول کاری باشد . سپس بعد از آن ببینند چه عواملی سبب می شود تا کارمندان بهتر کار انجام دهند .

اینفو پارتیشن با بهره گیری از نیروی مجرب و کارآزموده در زمینه ی طراحی و ساخت انواع پارتیشن ها , پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره  و … شما را در خصوص پارتیشن بندی فضای اداری راهنمایی خواهند کرد و مشاوره های لازم را در خصوص پارتیشن بندی به شما ارائه خواهند  داد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *