تفاوت پارتیشن دوجداره ام دی اف و پارتیشن تک جداره

تفاوت پارتیشن دوجداره ام دی اف و پارتیشن تک جداره
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

تفاوت پارتیشن دوجداره ام دی اف و پارتیشن تک جداره , اینفو پارتیشن : در این مقاله می خواهیم تفاوت پارتیشن دوجداره mdf را با پارتیشن تک جداره بررسی کنیم . یکی از ویژکی های مشترک هر دو پارتیشن این است که می توان از آن ها برا تفکیک و جداسازی مکان های مختلف اداری , منزل و … استفاده کرد که هر کدام ارزش بسیار زیادی را دارند و کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند . اما حالا یک نکته مهم این که از لحاظ شکل ظاهری و کارایی هر دو با یکدیگر تفاوت هایی دارند .

تفاوت پارتیشن دوجداره ام دی اف و پارتیشن تک جداره

تفاوت پارتیشن دوجداره ام دی اف و پارتیشن تک جداره

  در ادامه به تفاوت هردو بایکدیگر و شرح مختصری از هر دو پارتیشن پرداخته ایم . با اینفو پارتیشن همراه باشید :

تفاوت پارتیشن دوجداره ام دی اف و پارتیشن تک جداره

پارتیشن های دوجداره

پارتیشن دوجداره مهمترین کاربردی که درد این است که به کنترل دید و نور در فضاهای مختلف کمک می کند . قطر این نوع از پارتیشن ها در حدود ۱۶ میلی متر است که mdf های پارتیشن دوجداره که از دو لایه در عرض ۴ میل فوت و مابین دولایه دولایه شیشه دیگر و از پرده های کرکره طرح سوئدی به کار برده شده است که این ها باعث می شوند روشنایی و سایه در محیط وجود داشته باشد .

بیشتر بخوانید : پارتیشن شیشه ای

این نوع از پرده ها در جهت های عمودی حرکتی ندارند به همین علت است که از طول عمر بالاتری برخوردارند و دوام و ماندگاری بیشتری دارند . در برابر صدا نیز عایق بندی قوی تری دارند و محیط کاری آرام و به دور از شلوغی را برای کارمندان به ازمغان می آورد . در فضاهایی که مورد نیاز است تا سقف کار شود این نوع از محصولات تا سقف به کار برده می شود و از قابلیت های بسیار زیادی برخوردارند که می توان آن ها را به بهترین شکل ممکن طراحی , نصب و اجرا کرد .

پارتیشن های تک جداره

در این نوع از محصولات از یک ام دی اف به قطر ۱۶ میلی متر و شیشه ها به قطر ۴ میلی متر مورد استفاده قرار می گیرند . در این پارتیشن ها از پرده های ولوم دار استفاده نمی کنند و این امر سبب می شود که کنترل دید در این نوع از پارتینش ها خیلی کم باشد به این صورت که از طریق سند بلاست ها و به صورت ثابت دید را محدود می کنند . روی شیشه ها می توان از لوگوی مخصوص شرکت یا آرم مخصوصی استفاده کرد .

یک نکته مهم دیگر که اشاره کردن به آن را واجب می دانیم اگر کارفرما در طرح خود به استفاده از درب نیاز داشته باشد باید حداقل ارتفاع قابل اجرا در این پروژه ی کاری و در هر دو پارتیشن باید ۲۱۳ سانتی متر باشد .

مجموعه اینفو پارتیشن آماده ارائه خدمات خود در زمینه ی انواع پارتیشن دوجداره , پارتیشن , پارتیشن تک جداره , پارتیشن اداری و … به هموطنان عزیز است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *