جاسازی و هدایت کابل در پارتیشن بندی

جاسازی و هدایت کابل در پارتیشن بندی
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

جاسازی و هدایت کابل در پارتیشن بندی , اینفو پارتیشن : جاسازی کابل و هدایت آن باید با دقت تمام انجام شود تا برای مشتری بعدا دچار دردسر نشود بنابراین طراحان مجموعه اینفو پارتیشن کار هدایت و جاسازی کابل در پارتیشن را با رعایت تمام اصول و نکات ایمنی به بهترین نحو انجام می دهند تا هم در کار خود را به دقت و تمیز انجام دهند هم به مشتری کار خوب تحویل دهند .

جاسازی و هدایت سیم ها باید به طرقی انجام شود که هیچ گونه خللی در آمد و رفت ایجاد نکند و از همه مهمتر این که باید اصول و نکات ایمنی در آن رعایت شود تا بعدا برای مشتری دردسر ساز نشود .

جاسازی و هدایت کابل در پارتیشن بندی

جاسازی و هدایت کابل در پارتیشن بندی

مسیردهی از مادربرد یا سیستم کامپیوتر از درون پارتیشن

برای یک محیط کاری استفاده از یک پارتیشن را می توان بنابر نظر کارفرما انجام داد ولی نکته مهم اینجا است که کارفرما باید به  گروه نصب کننده پارتیشن گوشزد کند که می خواهد کابل در کجا جاسازی شود و سیم ها از کجا عبور کنند تا خللی در کار کارمندان ایجاد نکنند یا با یک بار خوردن به سیم خرابی به بار نیاورند . پریز آن بایستی در آخر کار به پایه پارتیشن دوجداره اداری نصب می شود . نظر طراحان پارتیشن ما این است که برای دسترس بودن سریع و آسان و آسیب نرساندن به بدنه پارتیشن از طریق باز و بست شدن از داکت باید بهره بگیریم زیرا که از مقاومت بالا و دوام و عمر ماندگارتری برخوردار است .

جاسازی و هدایت کابل در پارتیشن بندی

عبوردهی کابل و سیم در پارتیشن بندی باید به طریقی انجام شود که خطری برای پارتیشن و سیم ایجاد نکند . در ضمن باید عبور سیم و کابل از پارتیشن به صورت تمیز انجام شود که بی نظمی در محیط کاری را ایجاد نکند . مهندسین و طراحان مجموعه ما این کار را با ظرافت تمام و سلیقه ی زیاد انجام می دهند تا بتوانند رضایت مشتری را به دست آورند .

با مجموعه اینفو پارتیشن همراه شویدو از خدمات این شرکت اعم از پارتیشن , پارتیشن دوجداره , پارتیشن اداری و … بهره مند شوید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *