جزئیات نصب پارتیشن اداری و زمان بندی آن

جزئیات نصب پارتیشن اداری و زمان بندی آن : مجموعه اینفو پارتیشن با استفاده از نیروی با تجربه و متخصص در زمینه ی پارتیشن بندی انواع پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره و .. توانسته به بهترین کیفیت ممکن در این زمینه دست یابد و در کوتاهترین زمان با کیفیت ترین محصول را تحویل مشتری داده است . تلاش این مجموعه جلب رضایت مشتری است با مجموعه پارتیشن سازی اینفو پارتیشن همراه شوید .

جزئیات نصب پارتیشن اداری و زمان بندی آن

جزئیات نصب پارتیشن اداری و زمان بندی آن

با توجه به سفارش و نیاز مشتری مجموعه ما در بهترین شرایط کاری توانسته است پارتیشن های سفارشی مشتری را در زمان مشخصی به مشتری تحویل دهد و انواع پارتیشن ها را تا سقف ۱۵۰ متر مربع تولید کند . و بعد از آن در محل مورد نظر مشتری نصب کند و زمان کار از واریز پیش پرداخت کاری بین مشتریان و بسته شدن قرارداد بین مجموعه ما و مشتریان عزیز محاسبه می شود .
حداکثر زمان تحویل پارتیشن ها به مشتری یک هفته است البته می توان طبق خواسته و نیاز مشتری زمان تحویل را حدودی نیز تعیین کرد . اگر مشتری بنابر نیاز بخواهد که پارتیشن سفارش داده شده سریع تحویل داده شود مجموعه ما آن را بر طبق قرارداد در کم ترین زمان تحویل مشتری می دهد .

جزئیات نصب پارتیشن اداری و زمان بندی آن

پارتیشن های اداری از متریال های گوناگونی تشکیل شده اند که می توانیم به ترکیب تمام اداری , شیشه , ام دی اف , پرده کرکره و . اشاره ای داشته باشیم . در طراحی و نصب پارتیشن اداری باید تمامی جوانب را در نظر داشته باشیم به این صورت که پارتیشن ها را معمولا در مکانی مسطح , صاف و بدون شیب باید نصب کرد زیرا پارتیشن ها تنها می توانند بر روی محیطی نصب گردند که تراز ابعاد آن ها ۱ – ۲ سانتی متر باشد . از مهمترین مزیت های این نوع محصولات که سبب شده طرفداران زیادی را در بین مسئولان و مدیران به دست بیاورد قابلیت جابه جایی آن ها است . که به راحتی در صورت تغییر مکان یا تغییر دکوراسیون می توان آن ها را جابه جا کرد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *