درب های ریلی و بازشو پارتیشن شیشه ای

درب های ریلی و بازشو پارتیشن شیشه ای
۵ (۱۰۰%) ۲ vote[s]

درب های ریلی و بازشو پارتیشن شیشه ای : درب های بازشو یا همان درب های ریلی در پارتیشن ها مزیت ها و کاربردهای زیادی دارند که آن ها می توان در انواع پارتیشن ها مورد استفده قرار داد . قفل و انواع دستگیره در این نوع از پارتیشن ها به صورت جداگانه بر روی درب ها نصب می شود . درب های ریلی با سیستمی به نام رولینگ اجرا می شوند . برای اینکه سیستم رولینگ بر روی قفل در نصب شود باید حتما درب به سمت دیوار بازو بسته شود .

درب های ریلی و بازشو پارتیشن شیشه ای

درب های ریلی و بازشو پارتیشن شیشه ای

درب های ریلی و بازشو پارتیشن شیشه ای

در اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای ، به این نکته مهم توجه کنید که اگر درب های شیشه ای در دو سمت استفاده شده باشند به هیچ عنوان نمی توان بر روی آن ها قفل نصب کرد . امکان نصب قفل در این صورت فقط بر روی زمین امکان پذیر است که برای این نوع از پارتیشن ها مناسب نیست . درب این نوع از پارتیشن ها می تواند تا حدود صد سانتی متر باشد . سیستم های لولایی درب ها تا سایز ۱۲۰ سانتی متر می تواند به کار برده شود . با دولولای کمری در درب هایی که سیستم های آن ها قدیمی شده است می توان این سیستم را اجرا کرد که در اینجا دستگیره و قفل درب بر روی هم قرار دارند .

بیشتر بخوانید در : قیمت پارتیشن MDF

این نوع از درب ها یک معایب ویژه ای دارند آن هم این است که فضای زیادی را اشغال می کنند یعنی آن قسمت از درب که بر روی آن باز می شود رد این نوع از درب ها اشغال می شود . با لولای ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه این دو نوع لولا اجرا می شوند . لولای ۱۸۰ درجه مخصوص کشور ایتالیا است که می تواند سبب شرایط مطلوب برخی از محیط ها شود .
پارتیشن ما با به کارگیری مهندسین و متخصصین کارآمد در زمینه ی پارتیشن بندی اقدم به طراحی و نصب انواع پارتیشن , پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری و … می کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت اینفو پارتیشن تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید . در کمترین زمان ممکن و با صرف هزینه ی مناسب می توانید به پارتیشن بندی مکان خود بپردازید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *