دفتر کار و طراحی آن با پارتیشن ادرای

دفتر کار و طراحی آن با پارتیشن ادرای
۵ (۱۰۰%) ۲ vote[s]

دفتر کار و طراحی آن با پارتیشن ادرای : پارتیشن بندی و طراحی دفتر کاری به ابتکار , ذوق و سلیقه ی خود شما بستگی دارد که دفتر کاریتان را چگونه پارتیشن بندی کنید . پیشنهاد می کنیم ابتدا محیط دفتر خود را قبل از اقدام به پارتیشن بندی در نظر خود مجشم کنید و ببینید بعد از اتمام کار چگونه می شود سپس اقدام به پارتیشن محل کاری خود کنید . دفتر کار اتاقی است مختص به کار و اکثرا در آن جا فقط کارهای اداری و مسائل کاری انجام می شود و اگر بنا به هر دلایلی با کمبود جا در اتاق کاریتان مواتجه شدید ما به شما پارتیشن اداری را پیشنهاد می کنیم تا از این طریق بتوانید به جداسازی اتاق از یکدیگر بپردازید و بتوانید اتاقی جداگانه در کنار اتاق کاری خود داشته باشید .دفتر کار و طراحی آن با پارتیشن ادرای می تواند به جذابت محیط کاری شما بیفزاید .  اگر پارتیشن بندی به شکل مناسبی انجام بگیرد می تواند مشکل کمبود جا در محل کار شما را جبران کند .

دفتر کار و طراحی آن با پارتیشن ادرای

دفتر کار و طراحی آن با پارتیشن ادرای

زمان پارتیشن بندی باید تمامی اصول و نکات محل کار حفظ شود یعنی به این طریق که بدانیم ابتدا محلی که قرار است در آنجا کار پارتیشن بندی انجام شود محیط اداری و کاری است و باید محل قرار گیری میز و صندلی به گونه ای باشد که کامپیوتر و لب تاپ وقتی در روی آن ها قرار داده می شود نور مستقیما به آن ها وارد نشود یعنی نور باشد ولی نه خیره کننده که در غیر این صورت کارمند اذیت می شود و نمی تواند کار خود را به خوبی انجام دهد . لوستر و لامپ و هرگونه وسایل روشنایی دیگر نیز باید به صورت استراتژیکی در محل قرار گیرند تا نور کافی به اتاق برسد .

دفتر کار و طراحی آن با پارتیشن ادرای

دفتر کاری و محیط اداری باید عاری از صداهای مزاحم باشد یعنی پارتیشن ارگونومیک صدا باشد تا بتوانید آسوده خاطر کار خود را انجام دهید چون بعضی از افراد به وجود صدا در محیط کار حساس هستند و وجود صدا نمی گذارد با خیال راحت کار خود را انجام دهد . میز کاری در محیط اداری جز صلاح کاری است و صندلی های محیط کاری شما باید به گونه ای چیده شده باشند که بتوانید به راحتی روی آن ها بشینید و کار انجام دهید و صندلی ها باید رول داشته باشند یعنی فقط در یک جا مسدود نباشند.

دفتر کار و طراحی آن با پارتیشن ادرای
محیط کاری شما اگر پنجره دارد و وجود آن باعث حواس پرتی شما می شود بهتر این است که میز و صندلی خود را به گونه ای تنظیم کنید که چشمتان به بیرون برخورد نکند . اگر مدیر یک سالن یا مسئول یک اداره هستید بهتر این است که از پارتیشن اداری یا پارتیشن دوجداره استفاده کنید . به کاربردن پارتیشن این کمک را به شما این کمک را می کند که فضا و جای زیادی را در اتاق کاری خود داشته باشید . عمق پارتیشن های دوجداره ۱۳ سانتی متر است . پارتیشن بندی در روحیه ی کارمندان تاثیر مثبت میگذارد و روحیه ی کاری آن ها را بالا می برد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *