رنگ پارتیشن

رنگ پارتیشن
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

رنگ پارتیشن : تعیین رنگ برای پارتیشن از مهمترین بخش های انتخاب یک پارتیشن است . بعضی از افراد علاقه ی زیادی به پارتیشن بندی در منزل خود دارند ا از این طریق بتوانند بخش های مختلف خانه را از یکدیگر جدا کنند . در انتخاب رنگ پارتیشن مخصوصا برای منزل باید دقت و سلیقه ی بیشتری به خرج بدهیم تا علاوه بر جداسازی بخش های مختلف از یکدیگر به زیبا بودن محیط منزل نیز کمک کند .
بعضا در سالن های منازل , صاحب خانه دوست دارد که از سالن و منزل خود به زیباترین شکل ممکن بهره ببرد به سبب همین با استفاده از پارتیشن می تواند مکانی را در منزل برای پذیرایی از مهمانان اقا و مکانی برای پذیرایی از مهمانان خانم و یا در صورت نیاز جدا کردن اتاق برای کودک و یا بخش جداگانه ای را برای تماشا کردن تلوزیون با اعضای خانواده اختصاص دهد و بهره ببرد .

رنگ پارتیشن

کاربردهای رنگ در پارتیشن ها

استفاده از پارتیشن ها فقط مختص ادارات و سازمان ها نیست و می توان از پارتیشن بندی در منزل بهره برد و طبق علایق و سلیقه ی شخصی خود بخش بخشی از خانه را از هم دا کرد و مکان دلخواه را با استفاده از پارتیشن بندی در خانه ایجاد کرد . در همچین مواردی باید به این نکته حساس بود که رنگ و ترکیب آن باید چگونه باشد . انتخاب رنگ مناسب و صحیح پارتیشن سبب زیبایی و شیک بودن منزل می شود .
به کار گیری پارتیشن اثری زیبا و عالی در زیبا نشان دادن دکوراسیون منزل دارد و به سبب همین علت با به کارگیری پارتیشن و انتخاب رنگ مناسب آن می تواند محیط منزل شما را منحصر به فرد و فانتزی نشان دهد. برای انتخاب رنگ مناسب با منزلتان حتما نظر کارشناسان رنگ را بپرسید چون علاوه بر چیدمان منزل رنگ بندی پارتیشن نیز می تواند به بزرگ نشان دادن منزل شما کمک کند .
برای مثال اینکه رنگ سقف خانه چه رنگی باشد تا با رنگ پارتیشن هماهنگی داشته باشد . اگر به صورت تصادفی رنگ سقف با رنگ پارتیشن یکی باشد خانه بزرگتر از قبل به نظر می آید . ولی اگر رنگ سقف خانه سفید باشد و ما برای پارتیشن رنگ دیگری از جمله رنگ غلیظتری را انتخاب کنیم خانه خیلی کوچکتر به نظر می آید این نکته را همیشه در خاطر داشته باشید که نور در فضا خیلی تاثیر گذار است و در بزرگ و کوچک نشان دادن فضا از اهمیت زیادی برخوردار است .

به کارگیری رنگ در پارتیشن و فواید آن

در ادامه این مطلب به نکاتی می پردازیم که به بافت , نوع و جنس پارتیشن بستگی دارد . انتخاب رنگ پارتیشن می تواند به روشن سازی فضا کمک کند و تاثیر به سزایی رو بگذارد . به این نکته مهم توجه کنید که انتخاب رنگ کف و سقف خانه نیز در پارتیشن بندی اهمیت دارد . چون ترکیب رنگ کف و سقف خانه در دکوراسیون منزل تاثیر دارد . توصیه می کنیم برای سقف خانه از رنگ سفید استفاده کنید . همچنین اندازه ی نور فضا در فصول گوناگون مختلف است . برای نمونه در فصل تابستان , زمستان , بهار , پاییز اندازه ی تابش نور به منزل یکسان نیست .

رنگ پارتیشن

حتما با مطالبی که در بالا به آن ها اشاره کردیم رنگ پارتیشن را انتخاب می کنیم . یک پارتیشن واحد با رنگ های واحد اگر مقابل نور خورشید قرار داده شود رنگی که بیرون می دهد با رنگی که پارتیشن ها در رو به روی چشمه ی نور اعم از مصنوعی چون نور مهتابی یا لامپ و .. پدیدار می شود . در آخر رنگ پارتیشن را خودتاین طبق سلیقه ی شخصی خود انتخاب کنید . البته لازم به ذکر است که می توانید در خصوص انتخاب رنگ مشورت بگیرید .
مجموعه اینفو پارتیشن با دارا بودن سابقه ی طولانی مدت در طراحی و تولید انواع پارتیشن , پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره و … آماده ی ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز می باشد .