رویکرد استفاده از پارتیشن اداری در ادارات

رویکرد استفاده از پارتیشن اداری در ادارات
۵ (۱۰۰%) ۲ vote[s]

رویکرد استفاده از پارتیشن اداری در ادارات : پارتیشن کلمه ای است به معنی جداکننده ی یک محیط از یکدیگر یعنی به وسیله ی پارتیشن بندی می توان فضاهای ساختمانی و اداری , سازمانی و .. را از یکدیگر جدا کرد . ولی با همه ی این ها این مفهوم در پارتیشن های اداری کاملا متفاوت است .
پارتیشن های اداری به آن دسته از پارتیشن ها اطلاق می شود که محیط را از هم جدا می کند و حتما باید شیشه یا ترکیبی باشد . واین ترکیب بیشتر به این خاطر انجام گرفته که در فضاهای مختلف و در اتاق های مختلف بدون در نظر داشتن نور و پنجره در محیط به مار خود ادمه می دهد .

رویکرد استفاده از پارتیشن اداری در ادارات
قبلا این نوع از پارتیشن ها به این صورت بودند که پارتیشن فقط با داشتن پنجره در بخش های میانی کل پارتیشن اجرا می شد و بقیه ی قسمت ها از ام دی اف تشکیل می شد ولی بعدا برای اینکه از نور بتوان در تمام محیط استفاده کرد این نوع از پنجره ها در کل پارتیشن تکرار می شوند . که برای پوشاندن پنجره می توان از پرده کرکره استفاده کرد .

رویکرد استفاده از پارتیشن اداری در ادارات

طراحان و معماران فضاهای داخلی به این فکر افتاده اند که بتوانند محیطی بزرگتر با نوری بیشتر در نسل جدیدی از پارتیشن به مشتریان ارائه دهند . که در این نوع از پارتیشن ها از شیشه های بلندتری به نسبت پیشین استفاده شود . در پارتیشن های پیشین بیشتر از ام دی اف استفاده می شد به همین دلیل مقدار نور در چنین فضاهایی کم تر می شد زیرا پارتیشن ها در یک قاب با نام پارتیشن ام دی اف طراحی می شد .
در تازه ترین و به روزترین پارتیشن های اداری از شیشه بیشتر استفاده شده است و از پروفیل های آلومینیومی نیز بهره گرفته اند . شیشه به صورت کامل در این پارتیشن ها طراحی شده که سبب می شود محیط از نور گیر عالی برخوردار شود . اگر از پارتیشن اداری شیشه ای استفاده شود سبب می شود علاوه بر نور گیر بودن فضا دید کاملی نیز به فضا داشته باشیم و سبب می شود که مدیران و کارکنان به حریم شخصی و خصوصی بیشتری دست یابند . در این سیستم ها پارتیشن ها به شکل تک جداره و پارتیشن دوجداره طراحی و تولید می شود . و جهت بادوام بودن پارتیشن و بالا بردن عمر آن ها از یرافق آلات استفاده می شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *