فروش پارتیشن دوجداره از طراحی ،نصب و اجرا تا قیمت تمام شده

فروش پارتیشن دوجداره از طراحی ،نصب و اجرا تا قیمت تمام شده
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

فروش پارتیشن دوجداره از طراحی ،نصب و اجرا تا قیمت تمام شده : فروش پارتیشن دوجداره و طراحی و نصب آن و همچنین قیمت کذاری بر پارتیشن های دوجداره یک اصل است که باید در حین قرارداد و معامله بین فروشنده و خریدار به درستی انجام بگیرد تا بعدا دچار هیچ مشکلی نشوند . اگر این اصول را رعایت کنیم می توانیم در اجرای پارتیشن های دوجداره و ادرای موفق باشیم . کارشناسان امور فروش در مجموعه اینفو پارتیشن طی سالیان تلاش خود در زمینه ی پارتیشن بندی توانسته اند به تجربیات عالی در این زمینه دست یابند که برخی از تجربیات خود را به اختصار در اختیار خریداران , شرکت های پارتیشن , علاقه مندان و … قرار می دهند  :

فروش پارتیشن دوجداره از طراحی ،نصب و اجرا تا قیمت تمام شده

فروش پارتیشن دوجداره از طراحی ،نصب و اجرا تا قیمت تمام شده

  1. مصرف کننده گان پارتیشن ابتدا باید تکلیف خود را خود روشن کنند به این صورت که ب نیاز های خود آگاه باشند و بدانن که در کجا و چه موقع و به چه اندازه به پارتیشن بندی فضای خود نیزا دارند . و متقابلا فروشنده نیز باید به نیازهای مصرف کننده آگاه باشد و بعد از شناخت نیاز خریدار او را در رابطه با پارتیشن و انواع آن آشنا کند و تولید کننده باید به صورت حضوری به محل مورد نظر مشتری برود و از محلی که قرار است پارتیشن بندی شود دیدن کند و با اندازه کیری دقیق و مشاهده دقیق کار عالی را در آخر تحویل مشتری دهد .
  2. استفاده کننده ی اصلی از پارتیشن مشتریان و خریداران هستند و خریدار نیز باید به این امر آگاه باشد که طبق سلیقه , نیاز و بودجه ی خود اقدام به خرید پارتیشن بکند در اینجا فروشنده ی پارتیشن یک وظیفه ی اساسی دارد آن هم این که باید از پرداختن به حاشیه ها و نظراتی که مشتری به آن ها نیاز ندارد بپرهیزند تا کار خود را وارد حاشیه نکنند .
  3. این حق یک خریدار است که قبل از اجرای پروژه اش از قیمت , نحوه ی طراحی و نصب پارتیشن آگاه شود . و در اینجا تولید کننده می توان آگاهی های لازم را به مشتری بدهد و پیش فاکتور کار را برای مشتری ارائه دهد .
  4. قیمت پارتیشن دوجداره یا پیش فاکتور باید دقیق و شفاف باشد . نوع MDF مصرفی , نوع پارتیشن ها , متراژ قیمت واحد بر هر متر همه و همه باید در پیش فاکتور نوشته شوند تا از هرگونه شک و شبهه ای مبرا شود . قید کردن زمان اجرای پروژه ی کاری و همچنین تحویل پارتیشن به مشتری نیز یکی دیگر از مواردی است که حتما باید در پیش فاکتور باشد .
  5. چون طرح را از قبل به مشتری ارائه می دهیم یعنی قبل از شروع به انجام کار به همین دلیل ابنتدا اگر مورد قبول مشتری نبود می تواند آن را ترد کند . ارائه ی نوع فیزیکی جنس , رنگ و طرح پارتیشن باید توسط مشتری و خریدار به تولید کننده الزامی است .
  6. خریدار موظف است طبق تطبیق و خواسته ی خود در فاکتور و مطالعه ی دقیق آن نسبت به تسویه حساب اقدام نماید .

شرکت اینفو پارتیشن برای تمامی مصرف کننده گان , تولید کنندگان پارتیشن ادرای و دوجداره آرزوی موفقیت دارد و امیداوریم با مطالعه ی دقیق مطالب ذکر شده شما را در انتخاب هرچه صحیح تر پارتیشن دوجداره یاری کرده باشیم .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *