پارتیشن دوجداره , طراحی , نصب و قیمت پارتیشن دوجداره

  • طراحی و ساخت پارتیشن دوجداره
  • شرکت پارتیشن دوجداره
  • اجرای پارتیشن دوجداره
  • نصب پارتیشن دوجداره
  • هزینه پارتیشن دوجداره
  • قیمت پارتیشن دوجداره
  • پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره , طراحی , نصب و قیمت پارتیشن دوجداره , اینفو پارتیشن : استفاده کردن از پارتیشن امروزه طرفداران زیادی را در بین سرپرستان و مدیران بخش های مختلف یک مجموعه به دست آورده است . از پارتیشن به این دلیل استفاده می شود که با صرف هزینه ی مناسب و در کمترین زمان ممکن می توان بخش هایی از محیط را از یکدیگر تفکیک کرد . چون پارتیشن ها علاوه بر زیبایی خاصی که دارند فضای کمتری را نیز اشغال می کنند و بسته به جنس و رنگ آن ها می توان طبق داخل فضا هارمونی مناسبی را ایجاد کرد یعنی در کلا رنگی را برای فضای خود انتخاب کنید که با دکوراسیون همخوانی داشته باشد .

پارتیشن دوجداره اینفو پارتیش

اگر با کلمه ی پارتیشن و پارتیشن بندی آشنا نیستید و اگر کلمه ی پارتیشن را در سایت ها جستجو کنید مسلما به پارتیشن دوجداره نیز برخورد می کنید . در کل این گونه تعریف کنیم که پارتیشن ها به دو دسته تقسیم می شوند . از جمله پارتیشن تک جداره , پارتیشن دوجداره ( Double partition ) . در این مقاله می خواهیم بیشتر اب پارتیشن دوجداره آشنا شوید .

نصب پارتیشن دوجداره

پارتیشن های دوجداره نصب آسان و سریعی دارند و به سرعت می توان آن ها را تعویض کرد . هر دو قسمت پارتیشن های دوجداره از لحاظ زیبایی خارق العاده هستند و به فضا زیبایی و روح تازه ای می بخشند . و در صورت رعایت کردن ارتفاع در آن ها می توانند عایق مناسبی برای صوت نیز باشند . پارتیشن های دوجداره اکثرا از mdf های ۱۶ میلی متری ساخته می شوند و لبه های آن ها با pvc عایق بندی شده است . که سبب می شود برای کارمندان هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نشود .

در ضمن در پارتیشن های دوجداره از شیشه های دوجداره ستفاده می شود که ارتفاع شیشه ها باید به گونه ای باشد که متناسب با نور در محل و سلیقه های مشتریان قابل تغییر باشد . این نوع از پارتیشن ها از قابلیت عبور کابل های برق تلفن , کرکره , شیشه , نصب درب و .. برخوردارند . استفاده کردن از پارتیشن دوجداره یک مزیت دیگری که دارد این است که می توان تلفیقی از کمد mdf و پارتیشن را یک جا داشت . که علاوه بر اینکه زیبایی مبلمان اداری در آن ها به چشم می خورد از قابلیت جداسازی نیز برخوردار هستند و می توانند کمبود فضا و جا را برایتان جبران کنند این نوع از ترکیب از لحاظ رنگ , اندازه , ابعاد و … می تواند فضاهای متفاوتی را ایجاد کند .

همچنین برای با نظم دیده شدن و مرتب بودن فضا ترکیب پارتیشن دوجداره و کمد بهترین گزینه ی انتخابی ما می تواند باشد . و می توان پارتیشن را به گونه ای طراحی کرد که از هر دو طرف کمد بتوان وسایل را جایگذاری کرد . در این نوع از پارتیشن ها امکان تعویض از mdf  به شیشه نیز امکان پذیر است و یک ویژگی خارق العاده ای که داند این است که مقاوم در برابر پوسیدگی و رطوبت هستند .

برای کسب اطلاعات بیشتر از پارتیشن , پارتیشن بندی , پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره و .. با کارشناسان فروش مجموعه اینفو پارتیشن در ارتباط باشید . و همه روزه می توانید با کازشناسان فروش ما در مجموعه اینفو پارتیشن تماس گرفته و محصول انتخابی خود را سفارش دهید .