پارتیشن شیشه ای

طراحی ، نصب و اجرای انواع پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای
نصب پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای , طراحی , نصب و قیمت پارتیشن شیشه ای , اینفو پارتیشن : در معماری های مدرن و پیشرفته و چیدمان مبلمان اداری همیشه سعی شده است تا فضای دلبازی را در محیط ایجاد شود . و طراحان باید در اینجا به این نکته ی مهم توجه کنند که فضا علاوه بر زیبایی به نور کافی نیز نیاز دارد . بنابراین برای اینکه نور در فضا طبیعی باشد استفاده از پارتیشن شیشه ای ( Glass partition ) را توصیه می کنیم .

امروزه اکثرا افراد نیمی از وقت روزمزه ی خود را در ادارات و شرکت ها و محیط های کاری می گذرانند و استفاده از پارتیشن شیشه ای می تواتند تاثیرات روانی خوبی را بر روحیه ی کارمندان بگذارد . و سبب شود کارمندان در فضای کاری خود حس خوبی را به محیط داشته باشند با روحیه ی بلا به کار خود بپردازند که بازدهی کار را نیز در این صورت بالا می آورد . پارتیشن های شیشه ای همچنین مقرون به صرفه می باشند زیرا نصب و جابه جایی آسانی را دارند .

قیمت پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای اینفو پارتیشن

ویژگی شیشه ای بودن پارتیشن های شیشه ای موجب شده که در دکوراسیون هیچ گونه تضادی به وجود نیاید که هیچ جذابیت محیط را نیز چند برابر بکند . متریال اولیه این نوع از پارتیشن ها از جنس شیشه است و این امکان را می دهد که از کل پانل های جداکننده پارتیشن استفاده کرد . برای حفظ حریم خصوصی در مکان چون از شیشه قابلیت دید افراد وجود دارد می توان شیشه هایی را استفاده کرد که کدر و یا رنگی باشند . اکثرا از این شیشه ها در اتاق مدیران و سرپرستان استفاده می شود .

پارتیشن های شیشه ای در هرکجا باشند به خاطر زیبایی که دارند نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند . در ضمن از استحکام بالاتری برخوردارند و فرم های متنوع و زیبایی نیز دارند که دارای شبکه هایی از کانال هندسی هستند که از پیچ خوردگی اسکلت بندی جلوگیری می کنند و از مقاومت بالاتری برای نگهداری شیشه برخوردارند . در تیغه بندی برای این نوع از پارتیشن ها باید به این امر توجه شود که از حداکثر نور و فضای دلبازی برای کارکنان ایجاد کند که کاربر در محیط کاری خود زود خسته نشود و محیط برایش جذابیت داشته باشد .

قیمت پارتیشن شیشه ای

اکثرا برخی از افراد به این امر علاقه دارند ک برخلاف پارتیشن دوجداره از پارتیشنی استفاده کنند که از پخش صدا جلوگیری کند که معمولا در پارتیشن های شیشه ای دو لایه شیشه به کاذر گرفته شده است که روشی مناسب برای جلوگیری از اصوات مزاحم است و محیطی آرام و ساکت را برای کارکنان خود فراهم می آورد .
برای اینکه از نمایی منحصر به فرد و فانتزی برخوردار شوید بدانید که پارتیشن های شیشه ای انواع مختلفی دارند که از جمله پارتیشن شیشه ای سولید که شیشه های دوجداره در فرم های MDF قرار داده شده اند . ولی اما پارتیشن شیشه ای سکوریت هم مقاوم بوده و هم ضخامت اندکی داشته و فضای خیلی کمتری را اشغال می کند و یک مزیت ویژه ای که دارد این است که عایق صداست و یک گزینه ی انتخابی دیگر در این نوع از پارتیشن ها استفاده از کرکره های آلومینیومی است که می توان در پارتیشن اداری از آن ها بهره برد .

مجموعه اینفو پارتیشن با به کارگیری مهندسین و متخصصین در زمینه ی طراحی و ساخت انواع پارتیشن , پارتیشن دوجداره , پارتیشن شیشه ای , پارتیشن اداری , مبلمان ادرای و .. آماده ی ارائه خدمات خود به مصرف کننده گان عزیز می باشد .