پارتیشن چوبی , طراحی ، نصب و قیمت پارتیشن چوبی , اینفو پارتیشن : پارتیشن چوبی ( Wooden partition ) یکی دیگر از محصولات تولید شده در مجوعه ی اینفو پارتیشن است که همانگونه که از نام این محصول پیداست جنس آن از چوب ساخته شده است . برای طراحی و ساخت این نوع از پارتیشن ها که در زبان انگلیسی به آن wood partition wal می گویند از چوب استفاده می کنند . اصولا چوبی که برای ساختن پارتیشن های دوجداره استفاده می کنند ساخته شده از چوب افرا است . برای ساختن و ایجاد کردن یک دیوار کاذب که به عنوان یک جدا کننده نیز عمل می کند اختیار این را داریم که مصالح و متریال های گوناگونی را در اختیار داریم که می توانیم از آن ها استفاده کنیم .

قیمت پارتیشن چوبی

قیمت پارتیشن چوبی

پارتیشن های چوبی اینفو پارتیشن

نکته ی مهمی که باید در انتخاب یک پارتیشن اداری به آن توجه کرد این است که کدام مدل وو متریال و مصالح برای دفتر کار ممان مناسب است . این نکته کاملا شفاف می باشد که استفاده و به کارکیری از چوب برای محیط کاری از جمله دفتر کار می تواند یک انتخاب به جا و مناسب باشد . زیرا که سازگاری چوب با محیط کاری و گرمای طبیعی که با خود دارد می تواند لذت انتخاب را برایمان چند برابر کند . انتخاب یک پارتیشن اداری برای محیط کاری بسته به ذوق و سلیقه ی افراد دارد و تنوع علایق و سلیقه ی هر فرد با یکدیگر کاملا فرق دارد . بعضی از افراد جامعه به سبب علایق خاصی که به طبیعت دارند و مخالف قطع درختان هستند پارتیشن چوبی را برای محیط کاری خود به سبب همین علت انتخاب نکنند و بیشتر تمایل به استفاده از پارتیشن شیشه ای , پارتیشن ام دی اف و یا پارتیشن آلومینیوم باشند .

توصیه هایی در خصوص پارتیشن چوبی

نظر شخصی و پیشنهاد شرکت ما استفاده از mdf و یا فیبر با چگالی متوسط ( medium ) می باشد . mdf ام دی اف ها علاوه بر دارا بودن خاصیت چوب از لحاظ اشکال , رنگ بندی , زیبایی دوست دار طبیعت هستند و دیگر نگرانی از این بابت که با قطع درختان و هدر دادن منابع طبیعی نباشیم . ضمن این که mdf ها از مقاومت خیلی بالاتری برخوردارند و در حالت دادن به آن ها و برش دادن کمتر از چوب نیستند . از مقاومت بالاتری در برابر آتش برخوردارند و عملیات بتونه کاری و رنگ آمیزی که جز لازمات یک چوب است در خصوص با ام دی اف نیازی به آن نیست . چرا که از روکش می توان برای دادن تنوع رنگی به آن ها استفاده کرد .

قیمت پارتیشن چوبی

از برترین ها و یکی از مهمترین علت های عدم انتخاب چوب بررسی وضع و اوضاع قیمت این پارتیشن ها است . اکثرا افراد در جستجوی انتخاب پارتیشن اداری ارزان قیمت هستند که باید بدانیم که یکی از فواید مهم پارتیشن ام دی اف قیمت پارتیشن اداری است که همانگونه که قابل تصور و پیش بینی است قیمت های پارتیشن های اداری که از ام دی اف ساخته شده اند ارزانتر از پارتیشن های اداری ساخته شده از چوب هستند .
برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت پارتیشن های اداری , پارتیشن , پارتیشن دوجداره با کارشناسان فروش ما در مجموعه ی اینفو پارتیشن تماس گرفته و از قیمت محصول انتخابی خود آگاه شوید .