مقایسه پارتیشن آلومینیوم با پارتیشن ام دی اف

مقایسه پارتیشن آلومینیوم با پارتیشن ام دی اف

مقایسه پارتیشن آلومینیوم با پارتیشن ام دی اف
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

مقایسه پارتیشن آلومینیوم با پارتیشن ام دی اف : در ین مقاله می خواهیم تفاوت پارتیشن آلومینیوم را با پارتیشن MDF بازگو کنیم . پارتیشن های دوجداره MDF یک نوع قابلیتی که دارند این است که می توان آن ها ار به صورت نیمه یا تا سقف کامل اجرا کرد ولی پارتیشن های آلومینیوم اگر به صورت نیمه اجرا شوند چون از قطر کمتری برخوردارند نمی تواتنند مقاوم باشند و استقامت خود را زود از دست می دهند و در این صورت از حالت استاندارد خود خارج می شوند .

مقایسه پارتیشن آلومینیوم با پارتیشن ام دی اف

مقایسه پارتیشن آلومینیوم با پارتیشن ام دی اف

پارتیشن دوجداره ام دی اف از دو لایه MDF و دولایه شیشه و پرده های کرکره دار همراه با ولوم تشکیل شده اند که به دلیل عایق بندی بالای صوتی که دارند می توان این نوع خصوصیت را برای آن ها جز مزایای اصلی آن ها معرفی کرد که این امر باعث می شود مدیران و سرپرستان یک بخش از این پارتیشن ها در اتاق های جلسات , اتاق کارشناسی , امور مالی , حراست استفاده کنند . پارتیشن های آلومینیومی به دلیل اینکه دارای قطر کم و شیشه ی استفاده شده در آن ها تک جداره است به اندازه ی پارتیشن دوجداره ام دی اف نمی تواند در برابر حرارت و صدا عایق باشد .

قیمت انواع پارتیشن اداری و دوجداره در  : قیمت پارتیشن

مقایسه پارتیشن آلومینیوم با پارتیشن ام دی اف

از مهمترین مزایای پارتیشن های دوجداره ام دی اف می توان به قطر زیاد و وزن سنگین آن ها اشاره کرد که سبب شده اند نصبی مقاوم تر در برابر پارتیشن آلومینیومی که نصب آن ها به صورت مهره و پیچ است که با تکان های شدید و باز و بست شدن ممکن است دچار مشکل شوند .

پرده های استفاده شده در پارتیشن دوجداره ام دی اف به صورت کرکره ولوم دار است که این نیز یک مزیت برای این نوع پارتیش محسوب می شود زیرا که سبب می شود نور فضا در کنترل خود افراد قرار گیرد نکته مهم اینکه این ویژگی در پارتیشن آلومینیومی به هیچ عنوان وجود ندارد در چنین پارتیشن هایی برای کنترل دید از MDF ها به شکل نیمه استفاده می شود که ممکن است دید کافی و نور لازم به فضا نرسد . از لحاظ شکل ظاهری نیز پارتیشن دوجداره ام دی اف به دلیل تنوع در رنگ ها , طرح ها و پرده های استفاده شده در آن ها می تواند شکل ظاهری خوب و زیبایی را به این نوع از پارتیشن ها بدهد.

با مجموعه پارتیشن ما همراه شوید و از نحوه ی طراحی و نصب انواع پارتیشن دوجداره , پارتیشن اداری و .. اطلاعات لازم را کسب کنید . برای سفارش پارتیشن اداری با کارشناسان فروش ما در مجموعه ی ما تماس بگیرید .

می توانید تجربه کنید :


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *