نصب پارتیشن اداری از سقف

نصب پارتیشن اداری از سقف
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

نصب پارتیشن اداری از سقف : مجموعه پارتیشن ما با بهره گیری از آخرین فن آوری روز دنیا در زمینه ی پارتیشن بندی اقدام به طراحی و نصب انواع پارتیشن کرده اند و توانسته اند در این راه رضایت مشتریان را به دست آورند . نصب پارتیشن ادرای از سقف نیز یکی دیگر از اقدامات ما در زمینه ی پارتیشن بندی است که این نوع از پارتیشن ها باید در محل هایی اجرا و نصب گردند که به آن ها نیاز است و عدم وجود پارتیشن در آن محل احساس می شود . با پارتیشن بندی به جداکردن محیط از یکدیگر می پردازیم که لازمه ی کار یک نصب کننده ی پارتیشن است که بداند پارتیشن را در کجا و پگونه نصب کند .

نصب پارتیشن اداری از سقف

پارتیشن اداری در محل ها و محیط های اداری برای راحت بودن و آسایش تمامی کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد اگر پارتیشن بندی در محیط های اداری به خوبی خوبی انجام شود علاوه بر آسایش کارکنان یک بخش می تواند به نظارت هرچه تمام تر مدیران و سرپرستان یک بخش برکارمندان نیز کمک کند .

پارتیشن ها یک ویژگی منحصر به فردی که دارند این است که علاوه بر اینکه به سوا کردن ( جداکردن یک بخش از بخش دیگر ) می پردازند به بانظم دیده شدن فضای اداری کمک می کنند . خصوصیت دیگر پارتیشن که اکثرا پارتیشن بندی نیز به خاطر آن انجام می شود باید نارسا به صوت و صدا باشد که این امر با طراحی و نصب پارتیشن دوجداره امکان پذیر است و با این کار تا حدودی می توان مشکل پرسروصدایی را حل کرد . در این نوع از پارتیشن های دوجداره می توان از MDF نیز بهره گرفت . و در صورت پیشنهاد و سلیقه ی مشتری می توان از پرده های سوئدی و تایوانی لوردراپه استفاده کرد.

نصب پارتیشن اداری از سقف و فواید آن

طاق ها و دیوارهایی که بلندی آن ها به ۳۲۰ CM می رسد جداسازی به این روش انجام می گیرد که تقریبا در حدود ۹۰ سانتی متر به پنل های زیر پارتیشن اختصاص داده می شود . در حدود ۸۰ سانتی متر اضافی بلندی از زمین می ماند که آن هم برای نظارت و کنترل های حساس که تقریبا به اندازه ی وارد شدن نور خورشید است که باید زیر پارتیشن ها را مورد بررسی قرار دهیم . به این روش که شماره ۱۶ را که نهایت آن ۲ طبقه بلندی دارد را از ۵۰ CM کم می کنیم وقتی به این شماره رسیدیدم یعنی نقشینه ی پارتیشن برایمان مشخص شده است .

حالا بعد از اتمام این کارها می بینیم روشنایی فضا را گرفته است که این روشنایی خود حاصل از نور خورشید است و هیچ گونهدنگرانی نباید از بابت نور خورشید داشت و حالا دیگر وجود نور در فضا مصنوعی نیست . این نوع از پارتیشن علاوه بر جداکردن بخش های اداری از هم وجود اصوات اضافی را حذف کرد و مهمتر از همه ی این ها نور در فضا را کنترل کرد .

می توانید تجربه کنید :


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *