هزینه های نصب و اجرای پارتیشن اداری

هزینه های نصب و اجرای پارتیشن اداری
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

هزینه های نصب و اجرای پارتیشن اداری : در پارتیشن اداری فضای مخصوصی از محیط اداری را که مد نظر است از یکدیگر جدا می کنند . اول نکته این که جدا کردن بخش های اداری از یکدیگر باعث جلوگیری از سروصدا می شود به همین دلیل اکثرا جز اولویت بوده و مهمترین اصل در پارتیشن بندی اداری محسوب می شود . نکته ی دوم اینکه امروزه به دلیل بودن ادارات و سازمان ها و منازل مسکونی در کنار یکدیگر این نوع از مکان ها از نورگیر خیلی ضعیفی برخوردارند به وسیله ی پارتیشن بندی مخصوصا پارتیشن شیشه ای می توان این مشکل نبود نور را در محل حل کرد .

هزینه های نصب و اجرای پارتیشن اداری

برای فراهم کردن نور در فضا پارتیشن اداری طولی به بلندی ۲۰۰ cm و بقیه هم برای کم کردن صدا شیشه های دوجداره به کار می رود . تازه اینکه می توانیم از شیشه های قد بلند را در بخش های زیرین یک پارتیشن به کار بگیریم تا علاوه بر داشتن نورگیر عالی دکوراسیونی زیبا و شیک نیز داشته باشیم . شیشه هایی با قد بلند در پارتیشن بندی به دلیل مقاوم بودن و واضح بودن با mdf  به کار گرفته می شود .

هزینه های نصب و اجرای پارتیشن اداری

می توان شیشه ی سند بلاست را نیز به کار برد یا در صورت کم هزینه کردن می توان از شیشه های ساده استفاده کرد که اط طریق کرکره ها می توان میزان تابش نور را خودمان دستی انجام دهیم . در به کارگیری شیشه سند بلاست می توان آرم موسسه و شرکت را روی شیشه نصب کرد یا هرگونه نوشته بر طبق سلیقه ی مشتری باشد را می توان به کار برد .

استفاده کردن از سند بلاست به جای شیشه های ساده در این پارتیشن الزامی است . در صورت پیشنهاد و سفارش مشتری می توان برای زیباسازی دکوراسیون می توان مجسمه و آکواریوم به کار برد یا نورافشانی  و .. انجام داد یا از پارچه های مبلی در پارتیشن اداری استفاده کرد زیرا استفاده از دکور , نورافشانی , مجسمه و .. به زیباتر نشان دادن محیط کمک می کنند .

طراحان و مهندسین شرکت اینفو پارتیشن آماده ی ارائه خدمات خود در زمینه ی انواع پارتیشن , پارتیشن دوجداره , و پارتیشن اداری به هموطنان عزیز است . با اینفو پارتیشن همراه باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *