ویژگی های یک پارتیشن اداری خوب در ایران

ویژگی های یک پارتیشن اداری خوب در ایران
۵ (۱۰۰%) ۲ vote[s]

ویژگی های یک پارتیشن اداری خوب در ایران : کلمه ی پارتیشن تقریبا تا حدودی به گوش همه خورده ولی شاید هیچ کس اطلاع کاملی از پارتیشن ندارد و یا اصلا نمی داند پارتیشن چیست . کلمه ی پارتیشن بندی وقتی می خواهیم به یک قفسه بندی خوب و دقیق اشاره کنیم اکثرا به کار می گیریم . لغت پارتیشن در هر مکان و زمانی که نیاز به تقسیم بندی یا جدا کردن محیط از یکدیگر باشد به کار می بریم . برای جدا کردن فضا از یکدیگر یا به عبارتی قسمت بندی فضای اداری , سالنی , مسکونی , پارچه و هر چیزی که لازم است را به توضیح زیر اضافه می کنیم .

ویژگی های یک پارتیشن اداری خوب در ایران

کار ما در اینفو پارتیشن این است که با استفاده از پارتیشن بندی به جدا کردن مکان های سالنی , داخلی بپردازیم در ضمن این نوع از پارتیشن بندی امکان جابه جایی دارد که در ادامه برای شما آن را شرح می دهیم . به تخته فیبری که چگالی بین ۶۵۰-۸۰۰ را دارد پارتیشن mdf می گویند . در جداسازی و پارتیشن بندی میتوان از اشیای تک جداره و یا دوجداره استفاده کرد . نکته ی مهم دیگر این که پارتیشن دوجداره را می توان درجاهایی از کارخانه که از MDF 16 میلی متری و با کناره پی وی سی PVC و با قابلیت ضد آب است به کار برد . جا اندازی شیشه در پارتیشن بندی جز آن دسته از کارهایی است که در محل کار مشتری باید نصب شود هم از لحاظ ایمنی و هم از لحاظ نظافت کاری مقرون به صرفه است .

نکات کلیدی و موارد مهم در انتخاب پارتیشن

پارتیشن های تک جداره

پارتیشن تک جداره طراحی شده از طرح آلمینیومی است که به آن قید نیز می گویند زیرا از پایه های آلمینیومی ساخته شده است . میانه ی این پایه ها زا شیشه ها و MDF تکمیل شده است . علت اینکه جای خالی در بین ستون ها را پر می کنند این نکته است که به تغییر مکان پارتیشن کمک می کند و از قابلیت جابه جایی بالاتری برخوردار است .

پارتیشن آلمینیومی چیست

در بحث ویژگی های یک پارتیشن اداری خوب در ایران ، پارتیشن آلمینیومی همانطور که از نامش نیز پیداست از آلمینیوم ساخته شده است و هنگامی که برای پارتیشن بندیمان از طرح آلمینیوم استفاده شود به آن پارتیشن آلمینیومی می گویند . که به دو نوع تک جداره و یا دوجداره طراحی شده اند . تک جداره هااز۶MM , 16MM لترون , ۱۶ MM ام دی اف ساخته شده اند . پارتیشن آلمینیوم دوجداره نیز از ۶ MM و ۱۶ MM ام دی اف تشکیل شده که از هر دو در تولیدی ها وجود دارد .

ویژگی های پارتیشن اداری

  • انجام کارهای حکاکی و ظریف کاری بر روی پارتیشن ها
  • در طراحی پارتیشن ها باید به این نکته توجه کرد که باید از سطح محکم و صافی برخوردار شوند .
  • داشتن کناره صاف یک پارتیشن به تغییر آسان آن ها کمک می کند .
  • تقریبا در اندازه ی MDF طراحی و تولید می شوند که از وزن خاصی نی زبرخوردارند .
  • شباهت زیادی به چوب دارند و در عین حال شیک , زیبا و بادوام هستند .
  • دارای چگالی یکنواخت

مجموعه اینفو پارتیشن با طراحی و نصب انواع پارتیشن از جمله پارتیشن دوجداره , پارتیشن اداری , پارتیشن شیشه ای و .. توانسته است خدمات ارزنده ای را به صنعت پارتیشن بکند . جهت کسب اطاعات بیشتر با شرکت اینفو پارتیشن تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *