پارتیشن جداکننده ؛ دوجداره

پارتیشن جداکننده ؛ دوجداره : پارتیشن دوجداره یا همان جداکننده که در ادارات , سازمان ها , دفاتر , شرکت ها و … کاربرد دارد و استفاده های فراوانی از این صنعت می شود . مهمترین دلیلی که سبب می شود افراد از این پارتیشن استفاده کنند خاصیت جداکنندگی پارتیشن های دوجداره است .

پارتیشن جداکننده

پارتیشن دوجداره جدا کننده

از پارتیشن های دوجداره به عنوان یک جداکننده که نوعی دیوار نیز محسوب می شوند استفاده می شود . یک مدیر یا یک سرپرست بخش هدفش از نصب پارتیشن دوجداره جدا کردن دو فضا از یکدیگر است . قبل از نصب و جداسازی باید ابتدا مکانی که قرار است پارتیشن بندی شود مشخص گردد و بعد از آن طراح اقدام به اندازه گیری و ابعاد و طول پارتیشن مکان می کند و سپس اقدامات لازم در مورد پارتیشن بندی را انجام می دهد و بعد از طراحی اقدام به ساخت و سپس در آخر نصب می شود . هدف یک مدیر از پارتیشن بندی فضا استفاده ی بهینه ی کارمندان خود از فضاست .

بعضی از مدیران خود اقدام به اندازه گیری ابعاد و فضا می کنند که البته این کار درست است که نادرست نیست ولی بهتر است با شرکت پارتیشن بندی تماس گرفته و از مهندسین و متخصصین خبره در این زمینه کمک بخواهد . مهندسین و طراحان مجموعه ما آماده یپاسخگویی به سوالات شما همشریان عزیز می باشند . کارشناس و متخصصی که در کار خود تجربه زیادی دارد بایستی اطلاعات زیادی از پارتیشن و نحوه ی پارتیشن بندی در اختیار مصرف کننده گان قرار دهد . برای نمونه می توان از پارتیشن های الیت استفاده کرد که یک اتصال خوب و خاص برای نصب کردن پارتیشن های اداری و یا پارتیشن دوجداره است .

طراحان مجموعه پارتیشن می توانند در ابتدای کار طرح و نمونه کارهای خود از پاتیشن را به مدیران و کارفرمایان نشان دهد تا کارفرما در انتخاب انواع پارتیشن دستی بازتر داشته باشد . طراح و کارشناس پارتیشن همچنین باید ابتدا به مشتری بگوید که پارتیشنی می خواهد که دوجداره با شیشه سندبلاست باشد یا پارتیشن دوجداره با کرکره و یا پارتیشن دوجداره با شیشه مات می خواهد . جنس پارتیشن نیز متنوع است و خریدار باید از ابتدای کار انتخاب کند که هم می تواند پارتیشنی انتخاب کند که شیشه ای باشد هم پارتیشن دوجداره ام دی اف .

اگر مشتری خریدار پارتیشن دوجداره ام دی اف باشد باید بداند این نیز خود بر سه نوع است اعم از پارتیشن نیمه شیشه , پارتیشن نیمه ام دی اف , هم پارتیشن تمام mdf . مسلم است که انتخاب شما می تواند در قیمت پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری تاثیر بگذارد . پارتیشنی که انتخاب شد باید با دکوراسیون داخلی اعم از کمدها , میزها , فایل ها و مبلمان اداری هماهنگی و هارمونی داشته باشد و در ضمن در انتخاب رنگ پارتیشن نیز باید دقت کرد . دیدید که در انتخاب یک پارتیشن دوجداره و یا جداکننده باید چقدر حساس بود و با دقت هرچه تمام تر انتخاب کرد .

کارشناسان فروش شرکت ما آماده ی سرویس دهی و قبول هر نوع سفارشات شما مشتریان عزیز می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

می توانید تجربه کنید :


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *