پارتیشن دوجداره ارتفاع پایین

پارتیشن دوجداره ارتفاع پایین
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پارتیشن دوجداره ارتفاع پایین : این نوع از پارتیشن ها , پارتیشن های دوجداره ای هستند که اصولا در جاهای سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرد . شیشه های این نوع از پارتیشن های دوجداره در حدود ۸ میلی متر است .

بیشترین کاربرد پارتیشن دوجداره در ارتفاع پایین مکان هایی چون اتاق مدیر و سرپرست , اتاق کارشناس , اتاق انتظار افراد , مسولین حسابرسی مالی یا اتاق توریست ها و جهانگردان است . استفاده از این پارتیشن دوجداره این مزیت را نیز دارد که ه آسانی افراد با یکدیگر می توانند تعامل و دید داشته باشند و در صورت تمایل نداشتن می توانند خود را از دید دیگر کارمندان خارج نمایند .

پارتیشن دوجداره ارتفاع پایین

نظر کارشناسان مجموعه ما بر اساس است که شرط گذاشتن دستگاه های باز و بست و استفاده از پرده های تایوانی و سوعدی در اتاق به شرطی استفاده می شود که دیدگاه منفی شرکت و مسعولان را با خود به همراه نداشته باشد . جمعی از کارمندان شرکت و یا سازمان می توانند به گفتگو با خریداران بپردازند و مسعول شرکت نیز می تواند بر کارمندان و کارکنان نظارت کامل داشته باشد . به هه همین تریتب دستگاه با باز و بست شدن پرده ی سوعدی در داخل پارتیشن های ام دی اف و پارتیشن اداری مورد استفاده قرار می گیرد به این طریق مدیر می تواند به نظارت کار کارکنان بپردازد . پیشنهاد ما بهش ما در انتخاب پارتیشن این است که فضایی از اتاق یا هرجایی که می خواهید پارتیشن در آنجا نصب شود طوری انتخاب کنید که در قسمت پارتیشن دیوار وجود داشته باشد . جهت محکم بود نصب پارتیشن دوجداره می توان میله هایی را به طالق نصب کرد به این طریق پارتیشن سنگین تر شده و مقاوم تر می شود .

پارتیشن های دوجداره ارتفاع پایین مناسب برای چه نوع فضاهایی است

پارتیشن های دوجداره اکثرا از ۱۰۰ تا ۱۵۰ سانتی متری قابلیت تغییر را دارند . از این نوع از پارتیشن ها در فضاهای موثر که برای جلوگیری از آزردگی برای کارکنان که از شلوغی و سرو صدا راحت شوند استفاده می شود . معمولا در طراحی این نوع از پارتیشن ها در وجود ندارد و فقط آن قسمت از پارتیشن که باز است برای خروج و ورود کارکنان کافی است . نحوهی چیدن میز کارکنان و پرسنل اداری به صورت ساده ولی در عین حال شیک است . در قسمت انتهایی پارتیشن تقریبا در حدود ۹۵ درصد چوب به کار برده می شود تا کارمندان و پرسنل ادرای بتوانند به دور از اذیت شدن و دیه شدن به کارهای خود برسند .

 نصب پارتیشن دوجداره در ارتفاع پایین

پارتیشن دوجداره ارتفاع پایین به گونه ای نصب می شود که هیچ گونه تماسی با کف زمین نداشته باشد و فقط به دیوار وصل می شود . کارفرما در این پروژه ی کاری جهت مستحکم و مقاوم بودن پیشنهاد می دهد که قسمت های آخر پارتیشن به راست و چپ وصل شود در این صورت هم مقاومت بالاتری داشته هم از چهره ی زیباتری برخوردار می شود .

می توان کشوها و کمدهایی را در داخل پارتیشن طراحی کرد . از قسمت ۹۵ سانتی متریکه از قسمت کف تا ارتفاع باقی مانده است را می توان در آن قسمت پنل چوبی به کار برد توصیه ی مجموعه ما این است که برای هرچه بهتر شدن پارتیشن بندی می توان از پنل های تک جداره با استقامت ۱۶ میلی متری استفاده کرد بهتر این است که پنل ها طرح دار باشند . پنل های طرح دار بستگی به علایق و سلیقه ی مشتری دارد که روی آن مارک شرکت خریدار باشد یا هر نوشته ی دیگر که طبق سلیقه ی مشتری است . این نوع از پنل های طرح دار در پارتیشن های ادرای کم ارتفاع و در پارتیشن دوجداره قابلیت استفاده را دارد . از این نوع پارتیشن ها نیز می توان در کنار و بغل و یا وسط میزهای مدیریتی , رسمی استفاده کرد .

می توانید تجربه کنید :


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *