پارتیشن دوجداره قد متوسط

پارتیشن دوجداره قد متوسط
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پارتیشن دوجداره قد متوسط , اینو پارتیشن : پارتیشن های دوجداره با قد متوسط یکی دیگر از زیباترین نوع از پارتیشن دوجداره است که در اکثر ادارات و سازمان ها این نوع از پارتیشن به چشمتان خورده است . این نوع از پارتیشن ها از مقاومت , استحکام بالایی برخورداراست که نوعی مزیت برای این پارتیشن ها به حساب می آید . معمولا قسمت پایین پارتیشن های دوجداره از MDF ساخته می شود . پارتیشن های ام دی اف طرح دار به صورت دوجداره سندبلاس یا تک جداره سندبلاس هستند و یا به صورت ساده طراحی و ساخته می شود .

نصب پارتیشن دوجداره قد متوسط و کارکرد آن

در پارتیشن MDF دوجداره طرفین را می پوشانیم تا دوجداره شود می توانیم از شیشه تک جداره نیز استفاده کنیم . اضافه می کنیم که ارتفاع پارتیشن های ادرای استاندارد ۲۰۰CM است و حدودا تا سقف ۲۰۰-۴۰۰CM موجودیت دارند چرا که در این نوع پارتیشن بندی وجود صدا چندان اهمیتی ندارد نکته ای که در اینجا مهم است جلوگیری از نور است و دیگر اینکه هوا و روف آمد پرسنل در اینجا بیشتر اولویت کاری است .

پارتیشن دوجداره قد متوسط

پارتیشن دوجداره قد متوسط

بیشترین علتی که این پارتیشن کاربرد زیادی دارد این است که مسیر گرماده هوا یا اکسیژن و یا سرماده در این نوع پارتیشن کارگذاشته شده است . مسیر عبور سرما و گرما طوری در این پارتیشن طراحی شده است که گرما و سرما به آسانی می تواند از طریق کولر به اتاقک منتقل شود . استفاده از این طرح بیشتر مختص کارکنان یک بخش می باشد و در اتاق رئیس و کارشناس و اتاق کنفرانس بهتر است از این طرح استفاده نشود . پارتیشن دوجداره قد متوسط یا همان پارتیشن استاندارد برای اتاق سرور نیز خوب است و باعث دید بهتر کارکرد پرسنل می شود .

مجموعه ی اینفو پارتیشن آماده ی قبول سفارشات شما مشتریان عزیز در زمینه ی انواع پارتیشن , پارتیشن دوجداره قد متوسط , پارتیشن اداری و … است . با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *