استفاده از پارتیشن ها در مکان های مسکونی

استفاده از پارتیشن ها در مکان های مسکونی
۵ (۱۰۰%) ۲ vote[s]

استفاده از پارتیشن ها در مکان های مسکونی – پارتیشن مسکونی : شرکت پارتیشن اداری اینفو پارتیشن اقدام به طراحی انواع پارتیشن از جمله پارتیشن دوجداره , پارتیشن اداری و .. کرده اند و با داشتن سابقه ی طولانی مدت در زمینه ی پارتیشن بندی توانسته اند رضایت خاطر مشتریان خود را به دست آورند . پارتیشن بندی تنها مختص به ادرات و سازمان ها نیست و می توان پارتیشن را در مکان های مسکونی نیز به کار برد .

مکان های دارای پارتیشن مسکونی

معمولا مکان هایی که می توان در آن ها پارتیشن بندی کرد عبارت است از :

  • سوا کردن قسمت های ورودی خانه از دیگر قسمت ها
  • جداکردن سالن غذاخوری از پذیرایی
  • جداکردن بخش پذیرایی از مهمانان اقا و خانم
  • برای پنهان کردن محیط و مکان های کج یا قایم کردن قسمت هایی از دیوار یا یک ستون
  • اگر اتاقی در خانه خیلی بزرگ باشد و طبق سلیقه و نیاز بخواهیم آن را به چند قسمت تقسم کنیم برای مثال تبدیل به اتاق خواب کودک , اتاق مطالعه و کار و … کنیم .

پارتیشن در مکان های مسکونی استفاده های فراوانی دارد ولی باید در پارتیشن بندی اصول و نکات ایمنی رعایت شود تا منزل شما کوچکتر به نظر نرسد .

 

طراحی پارتیشن بندی در مکان های مسکونی

به این نکته ی مهم باید در انتخاب طرح پارتیشن دقت کنیم که باید در انتخاب رنگ بندی , طرح , بافت یک پارتیشن باید حساس بود . پارتیشن بندی حال و پذبیرایی باید ارتفاع بلندی نداشته باشد زیرا در غیر این صورت محیط کوچکتر به نظر می آید . پارتیشن های با ارتفاع کم مزیتی که دارند این است که به آسانی قابل جابه جا و تغییر هستند می توان به صورت دلخواه با کمترین زحمت جای آن ها را تغییر داد . در پارتیشن های تقسیم کننده می توان جهت زیبایی محیط مسکونی تاقچه تزئینی به کار برد تا زیبایی محیط را بیشتر کند .

پارتیشن مسکونی

طراحان مجموعه ی اینفو پارتیشن برای زیباتر نشان دادن طراحی کار خود در پارتیشن بندی از آکواریوم استفاده می کنند به صورتی که از هر دو طرف دید کامل به آکواریوم داست . پارتیشن اداری بهترین طرح پیشنهادی ماست تا از هر جهت دید کامل داشته باشید و فضا از نورگیر عالی برخوردار باشد تا چیدمان عالی را داشته باشید .

نور افشانی پارتیشن مسکونی نیز یکی دیگر از طراحی های شرکت اینفو پارتیشن است که می توانند با جاسازی شئی نوری و تزئینی در پارتیشن بهره برد تا محیطی رمانیک و زیبا را در منزل خود تجربه کنید . در ضمن می توان جهت زیبا سازی نیز از منبت کاری و تزئینات نیز استفاده کرد . خلاصه هر کاری که به زیبا سازی پارتیشن بندی کمک کند ما آن را از شما دریغ نمی کنیم .

جنس پارتیشن در مکان مسکونی

جنس پارتیشن در مکان های مسکونی طبق سفارش و سلیقه ی مشتری می تواند مختلف باشد مثلا می توان از mdf  , چوب , آلمینیوم , شیشه و .. باشد . دیگر تفاوت پارتیشن دوجداره اداری و سازمانی با مسکونی این است که پارتیشن بندی فضای مسکونی را یکپارچه تصور نمی کنند . یعنی در پارتیشن بندی مسکونی می توان باکس هایی برای پارتیشن در نظر گرفت که برای نمونه بتوانیم در مکان کمدها و .. منبت کاری را نیز انجام دهیم .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *