مبلمان اداری و نکات مهم در خرید آن
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

مبلمان اداری و نکات مهم در خرید آن , اینفو پارتیشن – office furniture : شما حتما جز افرادی هستید که قبل از خرید هر چیزی ابتدا آن را بررسی کرده و سپس آن را می خرید . در خرید و انتخاب مبلمان اداری نیز باید به نکاتی توجه کنید که شاید در ابتدا ساده به نظر بیایند ولی بسیار حائز اهمیت هستند . پیشنهاد می کنیم قبل از خرید مبلمان اداری حتما برنامه ریزی کنید :

مبلمان اداری و نکات مهم در خرید آن

قبل از اینکه بخواهید خریدی را انجام دهید ابتدا یک سری اصول و نکاتی را در ذهنتان مجسم کنید . زیرا با این کار هم از هدر رفتن وقت و هم هزینه جلوگیری می شود و با ذهنی بازتر می توانید انتخابی صحیح داشته باشید و هم مبلمان اداری و نکات مهم در خرید آن را رعایت می کنید . و در غیر این صورت اگر بعد از انجام خرید پشیمان شوید دیگر هیچ کاری نمی شود کرد چون هم هزینه و هم وقت خود را ازدست دادید . پس به این نتیجه می رسیم که لازم است قبل از خرید یک اصول ابتدایی در ذهنتان مجسم کنید و سپس بر اساس آن اقدام به خرید کنید .

قیمت مبلمان اداری

ابتدا مشخص کنید که هدفتان چیست و چه می خواهید .

مبلمان اداری و نکات مهم در خرید آن

مبلمان اداری و نکات مهم در خرید آن

قبل از اقدام به انجام خرید مبلمان اداری اولین کاری که باید انجام دهید این است که نیاز های خودتان را تصور کنید . این نکته زیاد فرقی به حال شما نمی کند این که بخواهید کل شرکت و یا سازمان را مبلمان ادرای کنید یا بخش کوچکی از آن را . در هر صورت ابتدای کار باید نیازهای خودتان را تجزیه و تحلیل کنید . و بعد از آن به این نکته توجه کنید که چیزی را خریداری می کنید چه مدت زمانی به آن نیاز دارید . در اینجا موارد مختلفی پیش روی شما قرار می گیرد ازجمله این که مثلا تا چه مدت از آن استفاده می کنید یا صندلی کودک و .. بعد از مدتی برایش کوچک می شود ؟ و یا آن را فقط برای زمانی کوتاه نیاز دارید . این نکته نیز در اینجا لازم است که گفته شود اگر استفاده از مبلمان اداری برای اداره یا سالن های پذیرایی در سازمان ها و منازل باشد بدانید که می توان در مدت زمان طولانی تر از آن ها استفاده کرد .
اگر به نیازهای اشاره شده دقت کنید می توانید با صرف هزینه ی مناسب و صرفه جویی در وقت و انرژِی مبلمان اداری خود را خریداری نمایید .

مدت زمان موارد مصرفی از مبلمان اداری

قبل از اینکه بخواهید چیزی را خریداری نمایید ابتدا با خود فکر می کنید که مثلا این مبلمان اداری که قصد خرید آن را دارم چه اشخاصی از آن ها ساتفاده می کند و خواهد کرد . با در نظر گرفتن اینها می توانید رنگ , مدلها , جنس آن را انتخاب کنید . نظرخواهی از افراد مجرد یا کهن سالان برای اتاق کودک یا حیوانات خانگی چندان جالب به نظر نمی رسد . اگر مبلمان را برای ادارات و سازمان ها می خواهید حتما به نکات مهم در این باره توجه کنید .

مبلمان اداری

مبلمان اداری

مقدار فضای موجود برای مبلمان اداری

مقدار فضای موجود در مکان نیز باید در انتخاب مبلمان اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد چرا که مبلمان مقدار فضایی را که اشغال می کنند باید در اندازه هایی باشند که بتوانند در فضا جا بگیرند . توجه نمودن به فضا و مقدار جا در مکان یکی از مهمترین مسدله ها در انتخاب مبلمان اداری است .
یک ایده ی جالب و فکر بکری را به شما معرفی می کنیم آن هم این که به صورت دسته جمعی و گروهی پلان کف را بر روی کاغذ ترسیم کنیم و بعد روی آن انواع چیدمان را ترسیم کنیم با این روش می توانیم ببینیم که چقدر فضا و چقدر مبلمان برای محیط خود نیاز داریم .

مبلمان اداری و نکات مهم در خرید آن

  1. عرض پله های ورودی ساختمان
  2. عرض و طول درب ورودی
  3. متراژ راه روها

این نکته را نباید فراموش کنیم که در طراحی ساختمان هایی که جدیدا ساخته می شوند راه روها کوچک ساخته می شوند. پس بهتر این است که زمانی که مبل را خریداری می کنید بدانید که می توانید آن را حمل کنید و بعدا در حمل و نقل دچار مشگل نشوید . در ضمن این را در نظر داشته باشید که اگر زمانی مجبور به جابه جایی از خانه و یا شرکت خود شدید دچار دردسر نشوید .

میزان بودجه و هزینه ای که صرف خرید مبلمان می کنید

عاقلانه ترین کار این است که قبل از طرح ریزی برای انتخاب مبلمان اداری ابتدا بودجه و هزینه ای که در دست دارید را بررسی کنید و بعد از اینکه بودجه ی خود را تخمین زدید اقدام به خرید کنید . برای نمونه شما می خواهید یک میزی بخرید که هم با کیفیت باشد و شکل ظاهری زیبایی داشته باشید و قصدتان این است که مدت طمان طولانی نیز از آن استفاده کنید در اینجا این نکته مشخص می شود که باید هزینه ی بیشتری را بپردازید تا جنس مرغوبی را بخرید .

اما اگر قصدتان خرید یک میز بازی برای کودک است چون این میز کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و بعد از مدتی کلا بدون استفاده باقی می ماند بهتر این است که هزینه یکمتری را صرف خرید کنید . بعد از اینکه شما نیازهای خودتان و هزینه های موجود را سنجیدید اکنون می توانید با خیالی آسوده به چیدمان مبلمان اداری فکر کنید و بتوانید بهترین خرید را داشته باشید . مجموعه ما به شما این پیشنهاد را می دهد که قبل از انتخاب مبلمان بری منزل یا اداره ابتدا طرح کلی را در نظر بگیرید و فضای موجود را در نظر داشته باشید و بعد اقدام به خرید بکنید .
مجموعه اینفو پارتیشن آماده ی ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز است با ما تماس بگیرید .